Sosyal Medya :

Astrolog Seda BOZKURT

Hakkımda

Astrolog Seda BOZKURT

Temmuz 1990 tarihinde Bursa’da doğdum ve Yengeç burcuyla yükselenimle, Ay burcum olan Kova ile astroloji yolculuğuma başladım. Felsefe Eğitimi ve Çocuk Gelişimi alanında 4 yıllık lisans eğitimimle donandıktan sonra, 6 yıldır çeşitli özel eğitim kurumlarında Çocuk Gelişim Uzmanı olarak görev yapıyorum.

Spiritüel dünyaya olan ilgim, beni profesyonel bir astrolog olmaya yönlendirdi. İleri Seviye Tabanlı Karma Astroloji eğitimimi tamamlayarak, doğum haritası analizi, ilişki analizi ve finansal astroloji konularında danışmanlık hizmeti sunmaya başladım. Yıldızların rehberliğinde, sizinle birlikte içsel keşiflere ve yaşamınızdaki potansiyeli açığa çıkarmaya hazırım.

Seda Bozkurt

Astrolog

Analiz Süreci

Çalışma Sürecimiz Nasıl İşliyor ?

Çalışma sürecimiz, size özel astrolojik rehberlik sağlamak için adım adım ilerleyen bir deneyim sunar. Astrolojik yolculuğunuzda sizi desteklemek ve içsel keşiflerinizi güçlendirmek adına tasarlanmış bir yaklaşımı benimseriz.

01

Danışmanlık Seçimi

Hangi danışmanlık hizmeti alacağınızı seçmeniz ile birlikte süreç başlar.

02

Randevu Planlama

Bilgilerinizi alarak randevunuzu oluşturuyoruz.

03

Ödeme

Randevunuzu planladıktan sonra hizmet ödemesini yapıyorsunuz.

04

Analiz Süreci

Tarihiniz geldiğinde analizimi sizinle paylaşıyorum.

Neden Benimle Çalışmalısınız ?

Astrolog Seda Danışmanlıkları

Doğum haritası analizi ve astroloji danışmanlığında benimle çalışmak, kişiselleştirilmiş rehberlik ve derin bir içsel keşif deneyimi sunar. Astrolojik bilgilerimi, çocuk gelişimi uzmanlığımla birleştirerek, sizin için özelleştirilmiş bir rehberlik sağlarım.

Kapsamlı Bilgi ve Uzmanlık
99%
Bütünsel Yaklaşım
95%
Kişisel Gelişim ve Farkındalık
95%
0 +

Mutlu Danışan

0 +

Danışmanlık

0 +

Harita Analizi

0 +

Yıllık Tecrübe

Gelişmeleri Öğrenin

Danışmanlık Güncellemeleri

Danışmanlıklarım ile ilgili gelişmeler hakkında bilgi almak için mail listeme katılabilirsiniz. Gelişmeleri mail adresinize göndereceğiz.

Yıldızların dilini çözerek doğum haritası analizi, ilişki analizi ve finansal astroloji hizmetleri ile yaşamınıza anlam katın.

İletişim Bilgileri

Astrolog Seda - Doğum Haritası Analizi - İlişki Analizi - Finansal Astroloji

Copyright © 2023. Astrolog Seda BOZKURT - Bursa Astrolog